Report duben 2017

Publikováno: 15.05.2017

Novinky ohledně VSHosting CDN, Zerops, videí a dalším.

VSHosting CDN

V květnu oficiálně uveřejníme nabídku VSHosting CDN, kterou již více než půl roku využívá k dnešnímu dni stovky uživatelů. Za posledních 6 měsíců pilotního provozu se nám podařilo dokonale CDN vyladit, a proto nyní přicházíme s oficiální nabídkou. Ke zveřejnění nabídky CDN včetně podrobného popisu připravíme separátní článek v brzké době. Vlastnostmi a cenou je naše CDN unikátní a těšíme se, že s naší CDN pomůžeme zrychlovat další weby. Máme již připravené i klientské rozhraní pro konfiguraci CDN a sledování statistik a efektivity.

Posílení síťové infrastruktury

V květnu budeme posilovat linku do SIX.SK (na 10Gbps port) a budeme rovněž realizovat zapojení do NIX.SK (rovněž 10Gbps) :-). Slovenští klienti se tak mají na co těšit. Všechny informace lze sledovat v reálném čase na http://status.vshosting.cloud/. Chystáme i další zlepšování a zapojování do dalších peeringových center.

Chystáme novou službu Zerops.io

Intenzivně pracujeme na přípravě nové PaaS Cloud službě s názvem Zerops.io (zkratka zero opreations). Jde o převratnou novinku, která zajistí maximální míru automatizace a maximální pohodlí pro vývojáře, kterým služba přinese plnohodnotné vývojové prostředí se všemi oblíbenými nástroji a podporou automatizovaného deployování do testovacího prostředí či do produkce s real-time automatickým škálováním, automatickou optimalizací a spoustou dalšího. Continuous Deployment, kde se vývojář ani project manger nemusí zaobírat vývojovým, testovacím a produkčním prostředí, které díky zerops „prostě má“ a které prostě funguje s maximální dostupností, tu dosud nebylo. Podrobnosti již brzy na zerops.io 😉

Příprava na další klientské setkání

Připravujeme další klientské setkání, první v letošním roce, které se bude zabývat aktuálními trendy. Akce bude rozdělena na tři části. První část bude věnována novinkám ve VSHostingu a novým zlepšením a službám, ve druhé části budou VSHosting technickými odborníky prezentovány technologické novinky v opensource světě serverových aplikací a třetí část bude věnována právní otázce týkající se blížícímu se GDPR a bude vedena právním odborníkem na toto téma. Pozvánky na setkání budeme brzy rozesílat klientům emailem.

VSHosting videa

Usilovně pracujeme na nových videích. Bohužel se nám zatím nedrží držet jednotýdenní interval pro nové video a proto nabíráme do týmu na externí spolupráci dalšího střihače. V nových videích se budeme dále věnovat tématům kolem datacenter, technickým serverovým novinkám, rozhovory s klienty a nově e-commerce oblasti a souvisejícím technickým tématům (jak se připravit s e-shopem na vánoční sezónu apod.). Vítáme každý feedback, který k našim videům máte. Nebojte se nám napsat, co si o videích myslíte a co bychom měli zlepšit, případně nám napište nápad na téma pro video, které by vás zajímalo, sem do komentáře.

Děkujeme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *