Klienti VSHostingu na prvních pozicích ankety WebTop100 2016

Publikováno: 24.11.2016

V průběhu minulého týdne došlo k vyhlášení 15. ročníku jedné z nejvýznamnějších anket firemních webů roku 2016 – Web Top 100. Ankety podobného významu a charakteru bedlivě sledujeme, jelikož již několik po sobě jdoucích let, se v nich na předních pozicích umisťují naši klienti.

Ve VSHostingu se zaměřujeme primárně na poskytování služeb zákazníkům, kteří tvoří internetový obsah. Jejich prací je vytvářet internetové prezentace, microsite, či globální efektivní digitální řešení. Péči o infrastrukturu, servery, zkrátka aspekty, které jsou pro jejich podnikání a fungování nezbytné, přenechávají profesionálům. Právě tomuto segmentu poskytovaných služeb máme uzpůsobeno prvotřídní technické zázemí a interní procesy nastaveny přesně tak, abychom byly těmi nejkvalitnějšími partnery podobně úspěšných firem, které za svojí práci opakovaně získávají významná ocenění.

Obecně byl pro nás letošní rok přelomovým. Vstoupili jsme do asociace.biz, ve které se aktuálně staráme o servery drtivé většiny členů, úspěšně byla do provozu zapojena i druhá etapa datacentra ServerPark a podařilo se dotáhnout několik významných obchodních strategických partnerství. Výsledkem naší usilovné, několikaleté systematické práce, kdy jsme především partnerem zajišťujícím vždy prvotřídní support, vysoce dostupnou infrastrukturu, a v neposlední řadě poskytovatelem přesně toho, co klienti pro svůj chod potřebují, je fakt, že v drtivé většině vyhlašovaných kategorií se na nejvyšších stupních umístily právě firmy běžící u nás. V některých z kategorií obsadily dokonce všechny tři nejvyšší pozice. Zvláštní pozornost pak vzbudila kategorie oceňující jednotlivé agentury, kdy díky firmám Aitom, PragueBest a Wunderman můžeme říci, že 3 z 5 nejlepších agentur běží v našem ServerParku. Speciálně chceme k úspěchu poblahopřát vítězné digitální agentuře roku 2016 v kategorii speciálních ocenění – firmě Giant, která, jako náš klient, získala nejvíce prvenství a medailových umístnění v jednotlivých kategoriích.

Jsme velice pyšní, že můžeme být partnerem takto úspěšných firem.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *